W Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 od Kuźniewski Intel Core Tiger Lake i dedykowana grafika GTX zapewniają najwyższą wydajność procesora. Windows 10 Pro zapewnia najbardziej wydajne środowisko dla Twojej firmy. Szybki dostęp do danych dzięki zaawansowanemu dyskowi SSD zapewnia niezawodne przechowywanie danych. Niezawodna łączność dzięki pełnowymiarowym portom RJ45 i USB3. Laptop ma duży touchpad, który obsługuje zarówno precyzyjne polecenia touchpada systemu Windows, jak i tradycyjne kliknięcia myszą.

Laptop stworzony do pracy biurowej – ThinkPad T15p Gen 2

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 jest teraz dostępny w trzech rozmiarach ekranu z różnymi opcjami wyświetlania i jest idealnym laptopem dla twórców i profesjonalistów poszukujących stylu, wydajności i funkcji w jednym eleganckim opakowaniuWiemy, jak ważne jest posiadanie wydajnego komputera do pracy biurowej. Dlatego stworzono ThinkPad T15p Gen 2, laptop z wydajnym procesorem i kartą graficzną. Jest to model z serii T, który został zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze w biurze. Jest idealny dla wszystkich potrzeb biznesowych.

Jeśli szukasz laptopa, który skutecznie sprosta Twoim wymagającym potrzebom i ma imponującą specyfikację, to ThinkPad T15p Gen 2 jest dla Ciebie. Dzięki klawiaturze numerycznej i TrackPoint jest idealny dla tych, którzy potrzebują klawiatury o dużej funkcjonalności. Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 ma również czytnik linii papilarnych i system TPM – idealny dla osób wymagających bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy jesteś pracoholikiem, zaawansowanym użytkownikiem, czy wielozadaniowym specjalistą, z wieloma opcjami ekranu, ten laptop ma wystarczającą żywotność baterii, aby wytrzymać cały dzień, a nawet więcej. Jest również wyposażony w najnowsze procesory Intel Core, do 64 GB pamięci RAM i wysokiej jakości ekran 4K. Ponadto dzięki szybkiej łączności USB 3.1 i eleganckiemu wzornictwu Twoje życie zawodowe już nigdy nie będzie nudne.

Trzy opcje ekranu w Lenovo ThinkPad T15p Gen 2

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 jest teraz dostępny w trzech rozmiarach ekranu z różnymi opcjami wyświetlania i jest idealnym laptopem dla twórców i profesjonalistów poszukujących stylu, wydajności i funkcji w jednym eleganckim opakowaniu. Wielokrotnie nagradzana konstrukcja Lenovo jest dostępna w trzech różnych kolorach: srebrnym, czarnym i obsydianowym. Zdobądź go z wyraźnym wyświetlaczem Full HD lub ekranem 4K o wysokiej rozdzielczości, aby uzyskać ostrzejsze obrazy.