Minął już styczeń, dzięki czemu coraz więcej firm jak i pracowników korporacji zaczynają planować wymianę swojego sprzętu komputerowego. Obecne możliwości, wygląd jak i producenci nie ułatwiają zadania tworząc coraz to lepsze i mocniejsze konfiguracje.

Wyjątkową "pomocną dłoń" może wyciągnąć dział zakupów, który pomoże wybrać odpowiedni sprzęt, który będzie odpowiedni zarówno dla specjalistów jak i dla pracowników biurowychWyjątkową „pomocną dłoń” może wyciągnąć dział zakupów, który pomoże wybrać odpowiedni sprzęt, który będzie odpowiedni zarówno dla specjalistów jak i dla pracowników biurowych. Długi i ciężki wybór pozwolił mi na wybór wyjątkowego laptopa, jakim jest Lenovo ThinkPad P73 – znacząco lepszy sprzęt niż aktualnie wykorzystywany sprzęt w firmie (o czym więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k4567,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p73.html).

System, który jest wspierany przez producenta, a administratorzy w firmie dbają o jego pracę

W wielu branżach wybór systemu zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. W moim przypadku wybór padł na Windows 10, który jest cały czas wspierany przez swojego producenta w przeciwieństwie do swoich nieco starszych braci. Dzięki temu wyborowi znacząco ułatwiłem sobie pracę, gdyż jako administrator systemu Windows nie miałem żadnych problemów z konfiguracją tego systemu i wpięciu go do firmowej domeny.

Co ten laptop ma w sobie

Praca administratora nie należy do najłatwiejszych, więc wybór odpowiedniego komputera stanowił wyjątkowe wyzwanie, które producent spełnił w każdym calu.

Początkowo niczym nie wyróżniający się laptop to połączenie niezwykłej wydajności komputera przenośnego dzięki procesorom firmy Intel, która tworzy nienaganne procesory, które nie mają sobie równych w swojej klasie. Idealna jakość wyświetlacza, połączony z innymi podzespołami sprawia iż laptop zyskuje jeszcze bardziej na mobilności, dzięki czemu praca w z daleka od domu nie stanowi najmniejszego problemu.

Jedną z największych zalet laptopa jest jego waga jak i pojemność baterii. Dzięki niewielkiej wadze jestem w stanie zabrać laptopa bez problemu w torbę i w razie konieczności pracować z laptopem w pociągu podczas powrotu z pracy do domu. Pojemność baterii sprawia iż nie muszę się martwić iż moja praca pójdzie w zapomnienie.

Obraz autorstwa news.lenovo.com