Lenovo ThinkBook 13x (ze strony: https://www.kuzniewski.pl/k5289,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-13x.html), stworzony z myślą o tych, którzy potrzebują wysokiej klasy notebooka z mobilnością, jest wart każdego grosza. Dzięki procesorowi Intel® Core™ 11. generacji system zapewnia wysoką wydajność i efektywnie wykorzystuje energię baterii. Laptop Lenovo ThinkBook 13x o przekątnej 13,3 cala jest mały i lekki, ale w celu osiągnięcia tego rozmiaru nie wymaga kompromisu z żadnym ze swoich komponentów.

ThinkBook 13x – jedna z najsmuklejszych konstrukcji

ThinkBook 13x to atrakcyjny, łatwy w obsłudze laptop, idealny dla uczniów, nauczycieli i profesjonalistówThinkBook 13x to atrakcyjny, łatwy w obsłudze laptop, idealny dla uczniów, nauczycieli i profesjonalistów. Jest wyposażony w oszałamiającą klawiaturę i smukłą konstrukcję. Ten produkt jest świetny dla każdego, kto szuka laptopa, który jest zarówno wydajny, jak i przenośny.

To laptop z systemem operacyjnym Windows, który zajmuje tylko kilka GB na dysku SSD o pojemności maks. 1 TB. Ma zaledwie 3,3 mm grubości i waży zaledwie 1,13 kg, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą w podróż! Ten laptop ma eleganckie dwukolorowe wykończenie w kolorze Storm Grey lub Cloud Grey i jest niezwykle przenośny dzięki ultralekkiemu anodyzowanemu aluminium.

Lenovo ThinkBook 13x również dla twórców

Lenovo ThinkBook 13x to idealny laptop dla twórców. Posiada inteligentny system chłodzenia, który charakteryzuje się adaptacyjną wydajnością i prędkością wentylatora. Ten laptop jest lekki i wydajny, zapewniając moc procesora Intel Core i7, 16 GB pamięci DDR4, szybką pamięć masową SSD i kartę graficzną Intel Iris XE do wszystkich wymagających zadań. Możesz także zadokować laptopa, aby używać go jako pełnowymiarowego wyświetlacza.

Lenovo ThinkBook 13x to laptop, który zmieni sposób, w jaki pracujesz. Jej czarny kolor i smukła konstrukcja zachwycą Cię od pierwszej chwili. Wyposażony jest w AI Meeting Manager – narzędzie z technologią rozpoznawania mowy, dzięki któremu wirtualne spotkania przyniosą lepsze rezultaty.

Lenovo ThinkBook 13x to idealny laptop dla każdego, kto spędza długie godziny przed ekranem, zarówno w pracy, jak i podczas zabawy. Ekran WQXGA o jasności 400 nitów sprawia, że praca i rozrywka są przyjemniejsze i mniej męczące dla oczu. Żywotność baterii do 12 godzin pozwoli Ci w razie potrzeby pracować non stop.