Biznesowe notebooki kojarzą nam się z wydajnymi podzespołami,bezpieczeństwem oraz solidnym wykonaniem. HP EliteBook 840 G6 zdaje się łączyć wszystkie te cechy.

Linia EliteBook zdążyła nas przyzwyczaić do solidności produktów z tej rodzinyLinia EliteBook zdążyła nas przyzwyczaić do solidności produktów z tej rodziny. Żywotność oraz niezawodność tych urządzeń stanowią flagowe aspekty.

HP EliteBook 840 G6 – specyfikacja

HP EliteBook 840 G6 wyposażony został w elementy, z których słynęli jego starsi bracia z rodziny Elite Book. Znajdziemy tutaj solidną obudowę wykonaną z aluminium, wydajny procesor Whisky Lake oraz zabezpieczenia, które pozwolą nam uchronić dane przechowywane na komputerze przed wpadnięciem w niepowołane ręce.

Oprócz procesora Whisky Lake urządzenie wyposażono w procesory Intel, spośród których do wyboru mamy:

Układ graficzny, który znajduje się w notebooku swoje działanie opiera o znany układ Intel UHD 620.

HP oddało swoim klientom wybór w kwestii pamięci RAM. W przypadku laptopa EliteBook 840 G6 istnieje możliwość nabycia urządzenia w konfiguracji z 32GB pamięci.

Równie dobrze prezentuje się kwestia pojemności dysku, który dostępny jest w wariancie do 2TB SSD/HDD.

EliteBook 840 G6 – biznesowy charakter i wydajność

14-calowy HP EliteBook 840 G6 posiada wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1080 wykonany w technologii IPS. Dostępny jest także wariant wyposażony w matrycę 4K.

Dzięki przemyślanemu projektowi obudowy laptop posiada charakterystyczny design z biznesowym zacięciem. Oprócz estetycznego wyglądu na wyróżnienie zasługują również wymiary urządzenia. Jego waga to zaledwie 1,48 kg, natomiast grubość 17,9 mm, co przekłada się na wysoki komfort jego użytkowania.

Podsumowanie

HP EliteBook 840 G6 jest doskonałym wyborem dla osób, które od laptopa wymagają dużej sprawności i wydolności, a jednocześnie nie chcą rezygnować z walorów estetycznych urządzenia.

Za sprawą przemyślanej konstrukcji inżynierom HP udało się stworzyć przenośny komputer, który z łatwością zabierzemy ze sobą wszędzie, a praca na nim będzie sprawna i wydajna.

Business obraz autorstwa Racool_studio - www.freepik.com