Dla kogo to jest?

Zaprojektowany z myślą o współczesnych profesjonalistach biznesowych, notebook HP Elite Dragonfly jest nie tylko lekki, ale także wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować do spotkań i konferencji w drodze (https://www.kuzniewski.pl/k4573,laptopy-hp-elite-elite-dragonfly.html). Ten laptop z ekranem dotykowym nie pozostaje bez zmian. Działa jak tablet podczas lotu z 360-stopniowym zawiasem.

Zaprojektowany z myślą o współczesnych profesjonalistach biznesowych, notebook HP Elite Dragonfly jest nie tylko lekki, ale także wyposażony we wszystko, czego możesz potrzebować do spotkań i konferencji w drodzeJeśli to nie wystarczy, ten notebook jest wyposażony w sieć Wi-Fi 6 i opcjonalnie bezprzewodowe łącze szerokopasmowe 4G LTE. Oznacza to, że możesz zabrać ze sobą biuro, gdziekolwiek jesteś. Wyjątkowa szybkość sieci podczas dodawania szczegółów dotyczących projektu w ostatniej chwili. Daje to również możliwość zmiany i dostrajania wyglądu, aby zaspokoić każdą indywidualną perspektywę w locie. Jeśli pracujesz nad czymś prywatnym, włącz technologię HP Sure View, aby chronić ekran przed ciekawskimi spojrzeniami.

Ma imponujący 87% stosunek ekranu do korpusu. Możliwość zamiany tego laptopa pozwala na odwrócenie ekranu w cztery różne tryby, w tym laptopa do pracy w pojedynkę, tablet do szybkiego sporządzania notatek, „namiot” do udostępniania treści i mediów do prezentacji.

Co jest w nim takiego wyjątkowego?

Co sprawia, że projekt HP Elite Dragonfly jest tak niezapomniany, otóż waży tylko 1 kilogram i posiada unikalny kolor. Obudowa laptopa wykonana jest z jednego kawałka stopu magnezu, dlatego jest tak lekka. Tymczasem klawisze wykonane są z gumy i 50% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Pozwala to na pisanie na podświetlanej klawiaturze z minimalnym poziomem hałasu. Nikt nawet nie będzie wiedział, że piszesz.

Schemat kolorów ciemnoniebieskich wykorzystuje farbę wodorozcieńczalną zamiast farby ołowiowej. Niebieski jest znany z tego, że reprezentuje odpowiedzialność, bezpieczeństwo i niezawodność. Jest to jeden z najbardziej zaufanych kolorów na świecie. Co świetny sposób, aby uzyskać swoje prowadzi do podświadomie zaufać, zanim jeszcze rozpocząć prezentację.

HP Elite Dragonfly ma wytrzymałe testy wstrząsowe, testy wibracyjne i testy upadku, zabezpieczając go w klasie wojskowej MIL-STD 810G.

 

Autor zdjęcia: press.ext.hp.com