Fujitsu to znana marka w świecie technologii, a jej najnowsza oferta, Fujitsu Lifebook U9312X, to urządzenie, które wywołuje spore poruszenie. Ten ultramobilny tablet klasy premium został zaprojektowany z myślą o maksymalnej mobilności i jest niezwykle lekki oraz cienki. Dzięki składanej o 360° konstrukcji, tablet jest wszechstronny i może być używany na wiele sposobów.

Jeden z najmocniejszych tabletów na rynku – Fujitsu Lifebook U9312X

Jedną z wyróżniających się cech Fujitsu Lifebook U9312X są procesory Intel® Core™ vPro® 12. generacji z grafiką Intel® Iris® Xe (https://www.kuzniewski.pl/k766,laptopy-fujitsu-lifebook-lifebook-u9312x.html). To potężne połączenie zapewnia użytkownikom szybką i wydajną pracę, która jest idealna dla użytkowników biznesowych, którzy muszą wykonywać pracę w podróży. Tablet działa w systemie Windows 11 Pro, który jest zalecanym systemem operacyjnym dla użytkowników biznesowych. Obsługuje nawet do 32 GB pamięci RAM i posiada dysk o maks. pojemności do 2 TB.

Fujitsu to znana marka w świecie technologii, a jej najnowsza oferta, Fujitsu Lifebook U9312X, to urządzenie, które wywołuje spore poruszenie

Oprócz potężnej wydajności, Fujitsu Lifebook U9312X może pochwalić się również najnowocześniejszymi funkcjami bezpieczeństwa. Tablet jest wyposażony w biometryczne uwierzytelnianie PalmSecure™ i IR Hello, co gwarantuje, że dostęp do urządzenia mają tylko uprawnieni użytkownicy. Taki poziom bezpieczeństwa jest niezbędny dla użytkowników biznesowych, którzy muszą chronić wrażliwe dane.

Kolejną świetną cechą Fujitsu Lifebook U9312X są pełne opcje łączności. Tablet posiada pełnowymiarowe porty, takie jak LAN i Intel® Thunderbolt™ 4, dzięki czemu można go łatwo podłączyć do innych urządzeń i sieci. Taki poziom łączności jest niezbędny dla użytkowników biznesowych, którzy muszą mieć dostęp do swoich plików i danych z dowolnego miejsca. Posiada dodatkowo 2 porty USB-C.

Doskonały wybór dla biznesu

Fujitsu Lifebook U9312X to doskonały wybór dla użytkowników biznesowych, którzy potrzebują wydajnego i przenośnego urządzenia. Jego ultramobilna konstrukcja, wysoka wydajność i najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń sprawiają, że jest to doskonała inwestycja dla każdego, kto musi wykonywać pracę w podróży. Dzięki pełnym opcjom łączności i uniwersalnej, składanej o 360° konstrukcji, tablet ten jest idealny dla każdego, kto potrzebuje pozostać w kontakcie i być produktywnym bez względu na to, gdzie się znajduje.

Do tabletu Fujitsu Lifebook U9312X dołączono również szereg akcesoriów, w tym stację dokującą, pióro z rysikiem i pokrywę klawiatury. Akcesoria te ułatwiają korzystanie z tabletu na wiele różnych sposobów, a także zapewniają dodatkowe funkcje, które mogą być przydatne dla użytkowników biznesowych.