Fani komputerów spod szyldu ThinkPad są w bardzo dobrej sytuacji – nowo zapowiedziane komputery wchodzące w skład tej serii prezentują się bardzo dobrze. Aktualnie chyba można z całą pewnością powiedzieć, że ThinkPady to najlepsze laptopy biznesowe – dające użytkownikowi niesamowity komfort pracy i przede wszystkim stwarzając możliwości pracy z zaawansowanymi programami. Dobrym przykładem komputera, który świetnie daje sobie radę w pracy biznesowej jest Lenovo ThinkPad E14. Ten sprzęt może służyć za przykład tego jak dobrymi komputerami mogą być ThinkPady.

Duża moc w niewielkim opakowaniu

Lenovo ThinkPad E14  jest sprzętem nie dużym - przekątna matrycy wynosi 14 caliLenovo ThinkPad E14  jest sprzętem nie dużym – przekątna matrycy wynosi 14 cali (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4591,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-e-thinkpad-e14.html). Łączy więc w sobie mobilność oraz praktyczność. Przy tym wszystkim komputer też niewiele waży, co także znacznie poprawia komfort korzystania. Jeżeli chodzi o podzespoły, to Lenovo przedstawiło tutaj bardzo dobrą ofertę. Pamięć RAM może być rozbudowana aż do 16 GB. Jest to bardzo optymalne rozwiązanie, który wypełni oczekiwania chyba wszystkich użytkowników (mówimy tu przecież o laptopie biznesowym, a nie gamingowym czy mobilnej stacji roboczej). Sprzęt wyposażony jest w procesor Intel Core Comet Lake dziesiątej generacji. Wybierać możemy spośród wersji i3 oraz i5. Za grafikę odpowiadać będzie Intel UHD Graphics lub karta graficzna AMD Radeon RX 640. Pokaźna jest też pamięć masowa, która może osiągać nawet 1,2 TB. To bardzo dużo, więc pracować można w komforcie.

Dobry sprzęt do pracy

Lenovo ThinkPad E14 to przede wszystkim doskonały sprzęt do pracy. Jest to laptop solidnie wykonany i dobrze zaprojektowany. Jego budowa sprawia, że obsługuje się go przyjemnie. Dobrze zaprojektowana klawiatura działa sprawnie. Użyte podzespoły sprawiają, że przed tym komputerem nie ma żadnych oporów. Jego praca jest bardzo wydajna, a z biegiem czasu pozostanie taka jak na początku. Warto porównać ten komputer z innymi podobnymi propozycjami – okaże się wtedy, że relacja ceny oraz jakości przemawia zdecydowanie na jego korzyść.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com