Czy słyszałeś o HP EliteBook 850 G6 dla biznesu (www.kuzniewski.pl)? Sprzęt ten przyda się każdego przedsiębiorcy. Sprawdź, jakie niesamowite parametry HP EliteBook 850 G6 posiada. 

Wygląd

W zasadzie HP EliteBook 850 G6 nie wyróżnia się. Nie ma w nim elementów przykuwającychW zasadzie HP EliteBook 850 G6 nie wyróżnia się. Nie ma w nim elementów przykuwających. O HP EliteBook 850 G6 można powiedzieć: „Zwykły, klasyczny laptop”. Jednak wygląd laptopa nie jest tak istotny, jak wnętrze. Wszelkiego typu parametry to najważniejsza wartość komputera.

Procesor – ekologia działania

Gdy zdejmiemy pokrywę HP EliteBook 850 G6 ukaże nam się procesor marki Intel. Matryca została zaopatrzona w procesor Core z 5 generacji. Intel Core i5 8265U w HP EliteBook 850 G6 funkcjonuje na częstotliwości 1600 MHz. Posiada 4 rdzenie oraz pamięć cache na poziomie 6144 KB. Podane parametry sprawdzają się w laptopach służbowych.

Pamieć urządzenia – obsługa rozbudowanych programów

HP EliteBook 850 G6 mamy możliwość skorzystania z pamięci o wielkości 8GB. Podana wartość jest minimalna. Podczas zakupu HP EliteBook 850 G6 pamięć można zwiększyć do poziomu 32 GB. W celu rozbudowy pamięci HP EliteBook 850 G6 posiada wolną przestrzeń zw. bankiem pamięci. Jest to dobra wiadomość dla wymagających przedsiębiorców. Obsługa pamięci odbywa się za pomocą DDR4.

Dysk twardy – biblioteka do przechowywania plików i aplikacji

To kolejna rzecz warta uwagi. Biznesowy HP EliteBook 850 G6 pozwala na naprawdę wiele. Jego możliwości pozwalają na przechowywania 256 GB danych. Rolę bibliotekarza w HP EliteBook 850 G6 pełni typ dysku SSD. Jego działanie steruje kontroler dysku NVMe. Jeśli liczysz na większa ilość GB w HP EliteBook 850 G6  możesz zdecydować się na wymianę dysku.

Grafika – przyzwoitość w jakości FULL HD

Sam tytuł mówi wiele o karcie graficznej. W przypadku HP EliteBook 850 G6 masz możliwość skorzystania z karty Intel UHD Graphics 620. To dość podstawowa karta dla Intel UHD Graphics 620. Pozwala na przyzwoity odbiór obrazu w jakość FULL HD. W przypadku laptopów o biznesowym charakterze osiągi karty graficznej nie są bardzo istotne.

Business obraz autorstwa pressfoto - www.freepik.com