Dell Vostro 3435 kuzniewski.pl jest laptopem z przeznaczeniem do biznesu. Posiada szereg funkcji za całkiem przystępną cenę. Ta seria jest bardzo wydajna oraz nigdy nie zawodzi. Nadaje się idealnie dla małych i średnich przedsiębiorstw jednak też dla użytkowników domowych. W poniższym artykule dowiesz się o szczegółowej specyfikacji tego laptopa, o jego zaletach oraz możliwościach.

Specyfikacja Dell Vostro 3435

Laptop Dell Vostro 3435 jest wyposażony w 14-calowy ekran. Przedsiębiorcę zadowoli rozdzielczość Full HD, czyli 1920 x 1080 pikseli. Słońce nie będzie się odbijać o ekran, ponieważ posiada matową powłokę antyodblaskową. Zawsze użytkownik będzie miał wyraźny obraz. Kolejny ważny komponent to procesor. AMD Ryzen 5 5500U nie pobiera dużo prądu, jednak oferuje wysoką wydajność, aby przerobić najbardziej wymagające zadania.

Laptop Dell Vostro 3435 jest wyposażony w 14-calowy ekran

Podstawowe cechy Dell Vostro 3435

W związku z tym, iż jest to urządzenie z przeznaczeniem biznesowym, został przygotowany w taki sposób, aby spełniać tego typu oczekiwania. Poniżej znajdują się jego najważniejsze cechy, na które warto zwrócić uwagę:

  • Procesor: AMD Ryzen 5 5500U (6 rdzeni, 2,1 GHz – 4,0 GHz, 8 MB cache)
  • Pamięć RAM: 8 GB DDR4
  • Dysk twardy: 256 GB SSD
  • Karta graficzna: AMD Radeon Graphics
  • System operacyjny: Windows 10 Pro.

Wytrzymałość i niezawodność

Laptopy biznesowe muszą być bardzo wytrzymałe oraz najlepiej nigdy się nie psuć. DELL Vostro 3435 spełnia te oczekiwania. Sama obudowa wykonana została z najwyższej jakości materiałów, więc upadek nie uszkodzi podzespołów. Dodatkowo wzmocniona klawiatura pozwala na ograniczenie skutków rozlania cieczy. Dzięki temu wszelkie dane gromadzone w laptopie są bezpieczne.

Łączność i rozbudowa

Dell Vostro 3435 oferuje szerokie możliwości łączności, dzięki obecności wielu portów i złączy. Użytkownicy mają do dyspozycji m.in. port USB-C, porty USB 3.2, czytnik kart SD oraz wyjście HDMI. Dzięki tym złączom możliwe jest podłączenie wielu dodatkowych urządzeń, takich jak drukarki, skanery czy monitory zewnętrzne. Ponadto, laptop posiada wbudowany moduł Wi-Fi oraz Bluetooth, co ułatwia korzystanie z internetu oraz łączenie z innymi urządzeniami bezprzewodowymi.

Dell Vostro 3435 to laptop biznesowy, który łączy w sobie niezawodność, wydajność oraz przystępną cenę. Jego zalety takie jak wytrzymała obudowa, dobre parametry techniczne i szerokie możliwości łączności sprawiają, że jest to doskonały wybór dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz indywidualnych użytkowników poszukujących sprzętu do pracy i codziennego użytkowania.